Minulý týden jsem nakupoval nějaké drobnosti na alza.cz. Takže mi pak po dokončení objednávky přišel slevový kód na další nákupy.

Funkční slevový kód na Alza.cz (200 Kč)

Minulý týden jsem nakupoval nějaké drobnosti na alza.cz. Takže mi pak po dokončení objednávky přišel slevový kód na další nákupy. Vzhledem k tomu, že má jen omezenou platnost – platí jen do 17. 11. 2014, a já jej nevyužiji, tak jej nabízím k volnému použití.

Funkční slevový kód na Alza.cz

Tady je SMS, která mi o víkendu přišla z Alza.cz:

Alza.cz: Za správný tip v soutěži o 200 tabletů získáváte 200 Kč na další nákup. Slevový kód: 95MA9BENFC, platnost kódu do: 17. 11. 2014. www.alza.cz/200kc

Takže pokud někdo plánuje utrácet v tomto eshopu – ať slouží

Slevové kódy na Alza.cz – kdo hledá, najde

Pro ty, kdo přijdou pozdě (nevím to jistě, ale předpokládám, že daný kód se dá použít pouze jednou) mám jeden tip. Na internetu (webu) se dají najít další funkční slevové kódy.

Když jsem já nakupoval na Alza.cz, tak jsem zkusil cvičně zadat do Google: „slevový kód alza.cz“ a proklikal si prvních pár odkazů.

Nabízené slevové kódy jsou funkční jen z části. Ty, které jsem zkoušel já – fungoval pouze jeden ze tří. Nepodařilo se mi najít žádný funkční na 500 Kč nebo 1000 Kč, ale na 200 Kč jsem našel funkční asi 3 kódy (měl jsem více objednávek).

Je pravda, že aby se dal uplatnit slevový kód tak je obvykle potřeba nakoupit na Alza.cz minimálně za 2000 Kč. Ale to je pořád sleva 10%, a to se celkem vyplatí.

  2Comments

  1. hujer   •  

    naco hledat slevove kody .. ?? to to raději koupím jinde .. kde to i bez slevy bude levnější a nebudu muset se modlit jestli, se s tím něco nestane .. protože reklamace tam jsou katastrofa ..

    již to není co to bylo .. nevím jestli změna vedení nebo čeho, ale je předražená.. dostupnosti skladem a pod .. nejsou pravda .. dodací lhůty jsou horor .. jejich vlastní zasilková služba nemůže konkurovat starému messengeru ..

    měl jsem jí rád .. ale zkončil jsem s ní .. dostala se do fáze .. čím víc mám tím víc chci ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *