Minulý týden jsem nakupoval nějaké drobnosti na alza.cz. Takže mi pak po dokončení objednávky přišel slevový kód na další nákupy.

Další slevové kódy na Alza.cz – až 1000 Kč (200 Kč, 300 Kč a 500 Kč)

Před několika dny mi „umřel“ počítač. Jednoho dne jsem ho vypnul a druhý den už se „odmítnul“ zapnout. Pravda, už má „po záruce“ = většina komponent je tam už 2,5 resp. Skoro tři roky, takže počítám, že čínská „ kurvítka“ (http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Kurv%C3%ADtko) zafungovala spolehlivě.

V první chvíli jsem měl pochopitelně obavu o data na pevných discích, ale naštěstí se ukázalo že „umřela“ jenom základní deska. Takže jsem koupil novou (což následně znamenalo přeinstalování systémového disku, protože Windows se moc „nelíbilo“ když jsem „jim“ vyměnil desku – odmítnuli naběhnout, takže skoro dva večery postupného instalování všech programů L), a rovnou jsem k ní přibalil i nový procesor. Původní (skoro 3 roky starý) procesor měl TDP (http://cs.wikipedia.org/wiki/Thermal_Design_Power) 95 W, nový má TDP jenom 54 W. Vzhledem k tomu že můj počítač běží skoro 24/7/365, tak se to myslím vyplatí. Resp. Doufám, že to příští rok poznáme na doplatku za elektřinu.

Slevové kódy na Alza.cz

No a po delším úvodu se dostávám k tomu hlavnímu. Jako obvykle mi po pár dnech v emailu „přistály“ slevové kódy na Alza.cz. Vzhledem k tomu – že jako obvykle – neplánuji v nejbližších dnech něco kupovat v tomto e-shopu, tak je zde nabízím k použití všem, komu by se hodily.

 

Slevové kódy, Alza.cz, 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč

Slevové kódy, Alza.cz, 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč

Když jsem naposledy dával podobným způsobem svoje slevové kódy sem na web, tak mě potěšila reakce v komentáři:

Tomish • 20 days ago Dobrý den, děkuji za uveřejnění kódů, každá koruna dobrá, 200Kč kód jsem právě využil! (https://complot.cz/slevove-kody-na-alza-cz-az-1000-kc-200-kc-300-kc-a-500-kc/)

Alespoň mám dobrý pocit, že čas, který věnuji sepsání tohoto „blábolu“ a publikaci „článku“ není tak úplně promarněný, ale že to někomu udělá radost. Tak snad bude mít i tentokrát někdo alespoň trochu „radost“ J

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *